Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Wombats City Hostel Vienna - The Lounge Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Wombats City Hostel Vienna - The Lounge Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

Wombats City Hostel Vienna - The Lounge

Víden
Mariahilfer Straße 137, 15. Rudolfsheim-Fünfhaus, 1150 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Wombats City Hostel Vienna se nachází jen 3 minuty chuze od vlakového nádraží a stanice metra Westbahnhof. Hostel nabízí lounge s úschovou zavazadel, recepcí otevrenou 24 hodin denne a prodejními automaty s nápoji a obcerstvením. Hostel Wombats City má moderní a svetlé pokoje s parketami a vlastní koupelnou. Na hlavní cást nákupní ulice Mariahilfer Straße dojdete za 5 minut a k nákupnímu centru Lugner City je to 10 minut chuze. Na nádraží Westbahnhof je k dispozici verejný parkovací dum a mužete využít prímého spojení metrem do centra Vídne.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Wombats City Hostel Vienna - The Lounge Víden