Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Flatprovider - Relax City Apartment Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Flatprovider - Relax City Apartment Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 89 %

Flatprovider - Relax City Apartment

Víden
Millergasse 5, 06. Mariahilf, 1060 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Flatprovider – Relax City Apartment nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi v 6. vídenském mestském okrese. Flatprovider – Relax City Apartment zahrnuje kabelovou TV s plochou obrazovkou, velké posezení, dobre vybavený kuchynský kout s jídelním stolem a vlastní koupelnu s vanou. Jen pár minut chuze odtud se nacházejí ruzné restaurace a k nejbližšímu obchodu s potravinami dojdete pešky za 1 minutu. Ubytování je vzdáleno 750 metru od slavné nákupní ulice Mariahilferstrasse, 800 metru od vlakového nádraží Wien Westbahnhof a 4 minuty chuze od Raimundova divadla. Na požádání a za príplatek lze zajistit kyvadlovou dopravu.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Flatprovider - Relax City Apartment Víden