Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Serviced-Appartements-Josefstadt Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Serviced-Appartements-Josefstadt Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 92 %

Serviced-Appartements-Josefstadt

Víden
Alser Straße 29/Kochgasse 36, 08. Josefstadt, 1080 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Serviced-Appartements-Josefstadt sídlí v dobovém rodinném dome v historické vídenské ctvrti Josefstadt. Nabízí ubytování v prostorných a stylových apartmánech v centru mesta. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi a hosté mohou využít také kancelárské služby. Všechny apartmány jsou svetlé, nekurácké a prístupné výtahem. Najdete v nich plne vybavenou kuchyn, kabelovou TV s plochou obrazovkou, prostornou koupelnu a kávovar. Josefstadt Appartements se nachází jen pár kroku od tramvajové a autobusové zastávky Skodagasse. Apartmány jsou situovány jen 400 metru od známých památek, jako je napríklad radnice a votivní kostel. Do vídenského historického 1. mestského okresu se dostanete pešky za 10 minut nebo za 3 minuty tramvají. Na míste jsou na vyžádání a za príplatek k dispozici 2 soukromá parkovací místa.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Serviced-Appartements-Josefstadt Víden