Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Flatprovider - Grand Central Studio Apartments Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Flatprovider - Grand Central Studio Apartments Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 73 %

Flatprovider - Grand Central Studio Apartments

Víden
Wiedner Gürtel 6, 04. Wieden, 1040 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Flatprovider – Grand Central Studio Apartments nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi v centru Vídne. Nachází se 6 minut chuze od hlavního nádraží ve Vídni a 3 km od Raimundova divadla. Všechny apartmány mají kuchyn nebo kuchynský kout, TV a koupelnu s rucníky a fénem. Z nekterých se otevírá výhled do zahrady. V okruhu 100 metru najdete nekolik restaurací, kaváren a baru. Apartmány delí 75 metru od bankomatu a pouhých 400 metru od obchodu s potravinami. Flatprovider – Grand Central Studio Apartments má vlastní zahradu a v okolí se mužete venovat cyklistice a peší turistice. Ve spolecné místnosti je k dispozici pracka a sušicka. Pokud budete chtít podniknout výlety po okolí, navštivte palác Schönbrunn (5,2 km) a katedrálu svatého Štepána (2,6 km). Vídenské mezinárodní letište je odtud vzdáleno 20 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Flatprovider - Grand Central Studio Apartments Víden