Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v My Home in Vienna- Smart Apartments - Leopoldstadt Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si My Home in Vienna- Smart Apartments - Leopoldstadt Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 84 %

My Home in Vienna- Smart Apartments - Leopoldstadt

Víden
Untere Donaustraße 39 / Top 16, 02. Leopoldstadt, 1020 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

My Home in Vienna je stylový a prostorný strešní apartmán s terasou situovaný v historické budove ve Vídni, jen 5 minut chuze od slavného bulváru Ringstrasse a zábavního parku Prater. Lze v nem zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán má plne vybavenou otevrenou kuchyn s myckou, komfortní obývací cást s Blu-ray prehrávacem a moderní koupelnu s rohovou vanou. K dispozici je i pracka. Apartmán je prístupný výtahem. My Home in Vienna-Smart Apartments se nachází u dunajského kanálu ve ctvrti Leopoldstadt, poblíž rady restaurací a baru. Za 5 dojdete na stanici metra Nestroyplatz na trase U1. Odtud pak dojedete za 5 minut ke katedrále svatého Štepána a za 7 minut k sídlu OSN, komplexu Vienna International Centre a vídenskému výstavišti.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí My Home in Vienna- Smart Apartments - Leopoldstadt Víden