Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v 25hours Hotel beim MuseumsQuartier Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si 25hours Hotel beim MuseumsQuartier Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 87 %

25hours Hotel beim MuseumsQuartier

Víden
Lerchenfelder Straße 1-3, 07. Neubau, 1070 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

25hours Hotel beim MuseumsQuartier, zrekonstruovaný a rozšírený v roce 2013, nabízí jedinecný hotelový zážitek v živém vídenském 7. obvodu s mnoha muzei. V hotelové restauraci mužete ochutnat pokrmy soucasné italské kuchyne a ve wellness centru pohodlne relaxovat. Do centra mesta dojdete za 10 minut. Elegantní pokoje, jedinecne zarízené kombinací starožitností, moderního nábytku a cirkusových prvku, mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a v nekterých apartmá najdete také kompletne vybavený kuchynský kout s nádobím, mikrovlnnou troubou a zarízením na prípravu caje a kávy. 25hours Hotel nabízí také nepretržite otevrenou recepci a službu cištení odevu. Na sklenicku si mužete zajít do strešního baru s panoramatickým výhledem na mesto a každý týden se koná vecer s DJem a živou hudbou. 25hours Hotel beim MuseumsQuartier stojí jen nekolik kroku od linek tramvají, autobusu a metra. Na nákupní ulici Mariahilfer Straße to trvá 15 minut pešky nebo 5 minut verejnou dopravou a k budove opery, katedrále sv. Štepána a parlamentu dojdete za 10 až 15 minut.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí 25hours Hotel beim MuseumsQuartier Víden