Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Ferienapartments Randhartingergasse 12 Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Ferienapartments Randhartingergasse 12 Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 75 %

Ferienapartments Randhartingergasse 12

Víden
Randhartingergasse 12, 10. Favoriten, 1100 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Ferienapartments Randhartinger se nachází 16 minut chuze od peší nákupní zóny v ulici Favoritenstraße, kde najdete stanici metra Reumannplatz, a nabízí verejné parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi ve všech apartmánech. Dobre zarízené apartmány mají obývací prostor s jídelním stolem, satelitní TV a vybavený kuchynský kout. V koupelne je sprchový kout. V nekterých apartmánech je k dispozici také pracka. V peší zóne najdete ruzné obchody a restaurace. Do centra Vídne se státní operou a katedrálou sv. Štepána dojedete metrem za 10 minut (linka U1).
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Ferienapartments Randhartingergasse 12 Víden