Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Royal Resort Apartments Puchsbaumgasse Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Royal Resort Apartments Puchsbaumgasse Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 83 %

Royal Resort Apartments Puchsbaumgasse

Víden
Puchsbaumgasse 39, 10. Favoriten, 1100 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Moderní Royal Resort Apartments Vienna se nachází 350 metru od stanice metra Reumannplatz na lince U1 a 20 minut jízdy metrem od historického centra Vídne. Wi-Fi je dostupné zdarma. Všechny apartmány mají plne vybavenou kuchyn s myckou nádobí a jídelním koutem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, pracku, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. Royal Resort Apartments se nachází 100 metru od supermarketu a 150 metru od restaurace. Na námestí Reumannplatz, kam dojdete za 4 minuty, najdete nákupní centrum s ruznými restauracemi a obchody a verejný krytý bazén Amalienbad se nachází 350 metru od rezortu. Verejnou dopravou se za 30 minut od apartmánu dostanete k vídenským atrakcím, jako je palác Belvedere, katedrála sv. Štepána nebo zábavní park Prater. Na hlavní vlakové nádraží je to odtud 2 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Royal Resort Apartments Puchsbaumgasse Víden