Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Royal Resort Apartments Westbahnhof Vienna Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Royal Resort Apartments Westbahnhof Vienna Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Royal Resort Apartments Westbahnhof Vienna

Víden
Various Addresses in Vienna, 15. Rudolfsheim-Fünfhaus, 1150 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Royal Resort Apartments 1150 jsou apartmány a studia situované ve Vídni, v dosahu 700 metru od Západního nádraží (Westbahnhof), stanice metra a divadla Raimund. Všechny jsou vybavené satelitní TV a lze v nich zdarma využívat Wi-Fi. V apartmánech a studiích je dále pohovka, plne vybavená kuchyn nebo kuchynský kout a koupelna se sprchou a fénem. Na Západním nádraží se nachází nákupní centrum, supermarket a restaurace. K zámku Schönbrunn je to od Royal Resort Apartments 1150 1,9 km a na námestí sv. Štepána 3,4 km.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Royal Resort Apartments Westbahnhof Vienna Víden