Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Hotel-Restaurant Fritz Matauschek Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel-Restaurant Fritz Matauschek Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 69 %

Hotel-Restaurant Fritz Matauschek

Víden
Breitenseer Straße 14, 14. Penzing, 1140 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Tento malý tradicní hotel s osobní atmosférou se nachází v západní cásti Vídne a nabízí ideální napojení na systém verejné dopravy. Hotel-Restaurant Fritz Matauschek je rodinným podnikem už po nekolik generací. Stojí prímo proti stanici metra Hütteldorfer Straße (trasa U3). Odtud se mužete dostat za pouhých 5 minut na západní nádraží (Westbahnhof) i na nejvetší vídenskou nákupní ulici Mariahilfer Straße. Metrem se dostanete prímo do centra mesta za pouhých 10 minut. A k zámku Schönbrunn dojedete tramvají za 10 minut. Hotel Fritz Matauschek má tradicní restauraci, v níž se podávají jídla tradicní vídenské a rakouské kuchyne.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Hotel-Restaurant Fritz Matauschek Víden