Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Holiday Apartment Vienna - Enenkelstraße Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Holiday Apartment Vienna - Enenkelstraße Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 76 %

Holiday Apartment Vienna - Enenkelstraße

Víden
Enenkelstraße 7, 16. Ottakring, 1160 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Holiday Apartment Vienna - Enenkelstraße jsou apartmány situované na ruzných adresách v 16. vídenském okrese. Do centra mesta je to 10 až 15 minut mestskou dopravou. Apartmány Enenkelstraße jsou moderne zarízené, vybavené TV s plochou obrazovkou, mají 1 nebo více ložnic, kuchyn nebo kuchynský kout a koupelnu. Supermarkety jsou od apartmánu vzdálené 5 minut chuze a k paláci Schönbrunn lze dojet za 10 až 15 minut autobusem 10A.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Holiday Apartment Vienna - Enenkelstraße Víden