Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v My Home in Vienna - Smart Apartments - Landstraße Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si My Home in Vienna - Smart Apartments - Landstraße Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 95 %

My Home in Vienna - Smart Apartments - Landstraße

Víden
Erdbergstraße 120a, 03. Landstraße, 1030 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

My Home in Vienna - Smart Apartments se nachází ve 3. vídenském okrsku, 250 metru od stanice vlaku U-Bahn, Kardinal Nagl Platz. Nabízí ubytovací jednotky s Wi-Fi zdarma. My Home in Vienna - Smart Apartments - Landstraße má moderní ubytovací jednotky s TV s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchou. V apartmánech je dobre vybavená kuchyn, jídelna a v nekterých prípadech také vana a balkon. V blízkosti My Home in Vienna - Smart Apartments naleznete mnoho obchodu a restaurací. Na námestí Stephansplatz nebo bulvár Mariahilferstraße dojedete vlaky U-Bahn do 10 minut. Parkovat lze na nedalekém verejném parkovišti.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí My Home in Vienna - Smart Apartments - Landstraße Víden