Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Royal Resort Apartments Belvedere Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Royal Resort Apartments Belvedere Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 75 %

Royal Resort Apartments Belvedere

Víden
Landstraßer Gürtel 31, 03. Landstraße, 1030 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Stylový Royal Resort Apartments Landstraßer Gürtel se nachází jen 3 minuty chuze od parku Belvedere a od vídenského vlakového nádraží Südbahnhof. Ve všech apartmánech a studiích je k dispozici mycka, pracka a Wi-Fi zdarma. Royal Resort Apartments nabízí studia a apartmány s kabelovou TV s plochou obrazovkou, moderní koupelnou a parketami. Nechybejí v nich ani veškeré potrebné príbory, nádobí a kuchynské vybavení. K nejbližší restauraci dojdete pešky za 6 minut. Tramvajovou linkou D dojedete behem pouhých 10 minut do samého centra Vídne.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Royal Resort Apartments Belvedere Víden