Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Garden Apartment Donau-City (P&R) Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Garden Apartment Donau-City (P&R) Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 77 %

Garden Apartment Donau-City (P&R)

Víden
Brabbeegasse 63, 22. Donaustadt, 1220 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Garden Apartment Donau-City (P&R) sídlí v dome se zahradou v rezidencní ctvrti Vídne, 5 minut chuze od stanice metra U1 Rennbahnweg, která je vzdálená jen 2 zastávky od velkého nákupního a zábavního komplexu Donauzentrum. Na míste je zdarma k dispozici Wi-Fi a parkovište. Apartmán má manželskou postel, rozkládací pohovku a malý kuchynský kout. Je vybaven také TV s plochou obrazovkou a nabízí prístup do zahrady. Garden Apartment Donau-City (P&R) se nachází 15 minut jízdy metrem od centra mesta, 3 stanice od oblasti Alte Donau s možností koupání a pujcení šlapadel a 5 stanic od rekreacní oblasti Donauinsel.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Garden Apartment Donau-City (P&R) Víden