Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: Nepřihlášený uživatel  Přihlášení


Vítejte na nabídce na ubytování v Rakousku v Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe Víden. Vyberte si a rezervujte dovolenou v Rakousku bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Vídeň může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe Víden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na najoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Vídni dole na stránce.


Průměrné hodnocení 82 %

Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe

Víden
Sofienalpenstraße 113, 14. Penzing, 1140 Víden, Rakousko

Sdílejte ubytování              

Sophienalpe Hotel se teší malebné poloze uprostred lesu a luk v pohorí Vídenský les, 12 km od centra Vídne, a nabízí restauraci pripravující pokrmy klasické rakouské kuchyne, kavárnu i terasu. Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe poskytuje ubytování v elegantních pokojích s koupelnou, satelitní TV a výhledem do zahrady. Soucástí zahrady je detské hrište a nechybí ani bezplatné soukromé parkovište. V bezprostrední blízkosti budovy vedou cyklistické i turistické stezky a približne 500 metru je vzdálená autobusová zastávka Sophienalpenstraße.
K tomuto ubytování není vložený žádný komentář   Nejoblíbenější ubytování v okolí Hotel-Restaurant-Café Sophienalpe Víden